Projekt iYouth

logoo
Witam wszystkich!
Chciałabym jeszcze raz podziękować wszystkim za udział w projekcie iYouth. Przez 18 miesięcy pracowaliśmy razem z partnerami z pięciu krajów. Poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi, nabyliśmy nowych kompetencji i stworzyliśmy razem stronę internetową http://www.iyouth-project.eu/pl. Znajdziecie tu informacje o projekcie i o wszystkich partnerach oraz bardzo przydatne materiały szkoleniowe. Zachęcam też do obejrzenia filmów o młodzieży migranckiej ze wszystkich krajów partnerskich.
Dziękuję wszystkim członkom OTK za aktywny udział i za wszelką pomoc.
Z wielką przyjemnością wymienię wszystkich, którzy pracowali ze mną i pomagali mi

w spotkaniu z partnerami w Warszawie:

Adam Terlecki

w seminarium w Brukseli

w tłumaczeniach materiałów
Suren Karapetyan

Dziękuje Adamowi Terleckiemu za pomoc z dokumentacją projektową.
Dziękuję Karenowi i Gohar Khachatryan za prowadzenie strony OTK oraz szkółki ormiańskiej a także za wielkie wsparcie.

Dziękuje Joannie Urbaniak z IOM w Warszawie za wszelką pomoc i świetne kierowanie.

Dziękuję Mirosławie Keryk oraz Iwonie Trochimczyk-Sawczuk z Fundacji „Nasz Wybór” za współpracę.